151033BS03000.pdf
151033BS03000.pdf
| Image |  |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | WL-TMRW | WL-TMRW | WL-TMRW | WL-TMRW | WL-TMRW |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Color | Blue | Blue | Blue | Blue | Blue |
| Configuration | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| LensColor | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless |
| LensTransparency | Clear | Clear | Clear | Clear | Clear |
| MillicandelaRating | 3800mcd | 3800mcd | 3800mcd | 3800mcd | 3800mcd |
| LensSize | 3.00mm Dia | 3.00mm Dia | 3.00mm Dia | 3.00mm Dia | 3.00mm Dia |
| Voltage-Forward(Vf)(Typ) | 2.8V | 2.8V | 2.8V | 2.8V | 2.8V |
| Current-Test | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |