151054BS04500.pdf
151054BS04500.pdf
| Configuration | Independent | Independent | Independent | Independent | Independent |
| LensColor | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless |
| LensTransparency | Clear | Clear | Clear | Clear | Clear |
| MillicandelaRating | 2000mcd | 2000mcd | 2000mcd | 2000mcd | 2000mcd |
| LensSize | 5.00mm Dia | 5.00mm Dia | 5.00mm Dia | 5.00mm Dia | 5.00mm Dia |
| Voltage-Forward(Vf)(Typ) | 2.7V | 2.7V | 2.7V | 2.7V | 2.7V |
| Current-Test | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |