Yageo AC2512FK-07115RL
AC2512FK-07115RL
Part No.:
AC2512FK-07115RL
Manufacturer:
Yageo
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
AC2512FK-07115RL.pdf
Description:
RES SMD 115 OHM 1% 1W 2512