Yageo AC2512FK-072K05L
AC2512FK-072K05L
Part No.:
AC2512FK-072K05L
Manufacturer:
Yageo
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
AC2512FK-072K05L.pdf
Description:
RES SMD 2.05K OHM 1% 1W 2512