Yageo AC2512FK-07360RL
AC2512FK-07360RL
Part No.:
AC2512FK-07360RL
Manufacturer:
Yageo
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
AC2512FK-07360RL.pdf
Description:
RES SMD 360 OHM 1% 1W 2512