Yageo AC2512FK-0736K5L
AC2512FK-0736K5L
Part No.:
AC2512FK-0736K5L
Datasheet:
AC2512FK-0736K5L.pdf
Description:
RES SMD 36.5K OHM 1% 1W 2512