Yageo AC2512FK-0737K4L
AC2512FK-0737K4L
Part No.:
AC2512FK-0737K4L
Datasheet:
AC2512FK-0737K4L.pdf
Description:
RES SMD 37.4K OHM 1% 1W 2512