Yageo AC2512FK-0738K3L
AC2512FK-0738K3L
Part No.:
AC2512FK-0738K3L
Datasheet:
AC2512FK-0738K3L.pdf
Description:
RES SMD 38.3K OHM 1% 1W 2512