Yageo AC2512FK-0743R2L
AC2512FK-0743R2L
Part No.:
AC2512FK-0743R2L
Datasheet:
AC2512FK-0743R2L.pdf
Description:
RES SMD 43.2 OHM 1% 1W 2512