Yageo AC2512FK-0747R5L
AC2512FK-0747R5L
Part No.:
AC2512FK-0747R5L
Manufacturer:
Yageo
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
AC2512FK-0747R5L.pdf
Description:
RES SMD 47.5 OHM 1% 1W 2512