Yageo AC2512FK-0748R7L
AC2512FK-0748R7L
Part No.:
AC2512FK-0748R7L
Datasheet:
AC2512FK-0748R7L.pdf
Description:
RES SMD 48.7 OHM 1% 1W 2512