Yageo AC2512FK-0754R9L
AC2512FK-0754R9L
Part No.:
AC2512FK-0754R9L
Datasheet:
AC2512FK-0754R9L.pdf
Description:
RES SMD 54.9 OHM 1% 1W 2512