Yageo AC2512FK-0756R2L
AC2512FK-0756R2L
Part No.:
AC2512FK-0756R2L
Datasheet:
AC2512FK-0756R2L.pdf
Description:
RES SMD 56.2 OHM 1% 1W 2512