Yageo AC2512FK-0771R5L
AC2512FK-0771R5L
Part No.:
AC2512FK-0771R5L
Datasheet:
AC2512FK-0771R5L.pdf
Description:
RES SMD 71.5 OHM 1% 1W 2512