Yageo AC2512FK-0776R8L
AC2512FK-0776R8L
Part No.:
AC2512FK-0776R8L
Datasheet:
AC2512FK-0776R8L.pdf
Description:
RES SMD 76.8 OHM 1% 1W 2512