Yageo AC2512FK-0780K6L
AC2512FK-0780K6L
Part No.:
AC2512FK-0780K6L
Datasheet:
AC2512FK-0780K6L.pdf
Description:
RES SMD 80.6K OHM 1% 1W 2512