Yageo AC2512FK-0780R6L
AC2512FK-0780R6L
Part No.:
AC2512FK-0780R6L
Datasheet:
AC2512FK-0780R6L.pdf
Description:
RES SMD 80.6 OHM 1% 1W 2512