Yageo AC2512FK-0782R5L
AC2512FK-0782R5L
Part No.:
AC2512FK-0782R5L
Datasheet:
AC2512FK-0782R5L.pdf
Description:
RES SMD 82.5 OHM 1% 1W 2512