Yageo AC2512FK-0786K6L
AC2512FK-0786K6L
Part No.:
AC2512FK-0786K6L
Datasheet:
AC2512FK-0786K6L.pdf
Description:
RES SMD 86.6K OHM 1% 1W 2512