Yageo AC2512FK-0788K7L
AC2512FK-0788K7L
Part No.:
AC2512FK-0788K7L
Datasheet:
AC2512FK-0788K7L.pdf
Description:
RES SMD 88.7K OHM 1% 1W 2512