Yageo AC2512FK-0788R7L
AC2512FK-0788R7L
Part No.:
AC2512FK-0788R7L
Manufacturer:
Yageo
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
AC2512FK-0788R7L.pdf
Description:
RES SMD 88.7 OHM 1% 1W 2512