Yageo AC2512FK-07931KL
AC2512FK-07931KL
Part No.:
AC2512FK-07931KL
Manufacturer:
Yageo
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
AC2512FK-07931KL.pdf
Description:
RES SMD 931K OHM 1% 1W 2512