Yageo AC2512FK-0793K1L
AC2512FK-0793K1L
Part No.:
AC2512FK-0793K1L
Datasheet:
AC2512FK-0793K1L.pdf
Description:
RES SMD 93.1K OHM 1% 1W 2512