Yageo AC2512FK-0793R1L
AC2512FK-0793R1L
Part No.:
AC2512FK-0793R1L
Datasheet:
AC2512FK-0793R1L.pdf
Description:
RES SMD 93.1 OHM 1% 1W 2512