Yageo AC2512FK-0795R3L
AC2512FK-0795R3L
Part No.:
AC2512FK-0795R3L
Datasheet:
AC2512FK-0795R3L.pdf
Description:
RES SMD 95.3 OHM 1% 1W 2512