Yageo AC2512FK-0797K6L
AC2512FK-0797K6L
Part No.:
AC2512FK-0797K6L
Datasheet:
AC2512FK-0797K6L.pdf
Description:
RES SMD 97.6K OHM 1% 1W 2512