Diodes Incorporated AP7215-33SG-13
AP7215-33SG-13
Part No.:
AP7215-33SG-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
AP7215-33SG-13.pdf
Description:
IC REG LINEAR 3.3V 600MA 8SOP