AP7354-45W5-7.pdf
AP7354-45W5-7.pdf
| Voltage-Input(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.35V @ 150mA | 0.35V @ 150mA | 0.35V @ 150mA | 0.35V @ 150mA | 0.35V @ 150mA |
| Current-Output | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA |