Vishay Dale CA0002R1690KR05
CA0002R1690KR05
Part No.:
CA0002R1690KR05
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CA0002R1690KR05.pdf
Description:
RES 0.169 OHM 2W 10% AXIAL