CDR33BX104AKMRAJ.pdf
CDR33BX104AKMRAJ.pdf
| Image |  |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 0.1 µF | 0.1 µF | 0.1 µF | 0.1 µF | 0.1 µF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| TemperatureCoefficient | BX | BX | BX | BX | BX |
| Features | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | R (0.01%) | R (0.01%) | R (0.01%) | R (0.01%) | R (0.01%) |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.049 (1.25mm) | 0.049 (1.25mm) | 0.049 (1.25mm) | 0.049 (1.25mm) | 0.049 (1.25mm) |