CDR34BP682AJURAR.pdf
CDR34BP682AJURAR.pdf
| Image |  |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 6800 pF | 6800 pF | 6800 pF | 6800 pF | 6800 pF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Voltage-Rated | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| TemperatureCoefficient | BP | BP | BP | BP | BP |
| Features | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | R (0.01%) | R (0.01%) | R (0.01%) | R (0.01%) | R (0.01%) |
| Size/Dimension | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) |