CDR35BP133AJUSAJ.pdf
CDR35BP133AJUSAJ.pdf
| Image |  |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 0.013 µF | 0.013 µF | 0.013 µF | 0.013 µF | 0.013 µF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Voltage-Rated | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| TemperatureCoefficient | BP | BP | BP | BP | BP |
| Features | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | S (0.001%) | S (0.001%) | S (0.001%) | S (0.001%) | S (0.001%) |
| Size/Dimension | 0.177 L x 0.252 W (4.50mm x 6.40mm) | 0.177 L x 0.252 W (4.50mm x 6.40mm) | 0.177 L x 0.252 W (4.50mm x 6.40mm) | 0.177 L x 0.252 W (4.50mm x 6.40mm) | 0.177 L x 0.252 W (4.50mm x 6.40mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) |