Vishay Dale CMF6010K000FKRE64
CMF6010K000FKRE64
Part No.:
CMF6010K000FKRE64
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CMF6010K000FKRE64.pdf
Description:
RES 10K OHM 1W 1% AXIAL