Vishay Dale CMF6010R000FKEA64
CMF6010R000FKEA64
Part No.:
CMF6010R000FKEA64
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CMF6010R000FKEA64.pdf
Description:
RES 10 OHM 1W 1% AXIAL