Vishay Dale CMF6010R000FKRE64
CMF6010R000FKRE64
Part No.:
CMF6010R000FKRE64
Datasheet:
CMF6010R000FKRE64.pdf
Description:
RES 10 OHM 1W 1% AXIAL