Vishay Dale CMF6010R000JKEA64
CMF6010R000JKEA64
Part No.:
CMF6010R000JKEA64
Datasheet:
CMF6010R000JKEA64.pdf
Description:
RES 10 OHM 1W 5% AXIAL