Vishay Dale CMF6010R000JKRE64
CMF6010R000JKRE64
Part No.:
CMF6010R000JKRE64
Datasheet:
CMF6010R000JKRE64.pdf
Description:
RES 10 OHM 1W 5% AXIAL