Vishay Dale CMF60120R00JKEA64
CMF60120R00JKEA64
Part No.:
CMF60120R00JKEA64
Datasheet:
CMF60120R00JKEA64.pdf
Description:
RES 120 OHM 1W 5% AXIAL