Vishay Dale CMF60121R00FKEA64
CMF60121R00FKEA64
Part No.:
CMF60121R00FKEA64
Datasheet:
CMF60121R00FKEA64.pdf
Description:
RES 121 OHM 1W 1% AXIAL