Vishay Dale CMF60121R00FKRE64
CMF60121R00FKRE64
Part No.:
CMF60121R00FKRE64
Datasheet:
CMF60121R00FKRE64.pdf
Description:
RES 121 OHM 1W 1% AXIAL