Vishay Dale CMF60150R00FKEA64
CMF60150R00FKEA64
Part No.:
CMF60150R00FKEA64
Datasheet:
CMF60150R00FKEA64.pdf
Description:
RES 150 OHM 1W 1% AXIAL