Vishay Dale CMF60150R00FKRE64
CMF60150R00FKRE64
Part No.:
CMF60150R00FKRE64
Datasheet:
CMF60150R00FKRE64.pdf
Description:
RES 150 OHM 1W 1% AXIAL