Vishay Dale CMF6015R000FKEA64
CMF6015R000FKEA64
Part No.:
CMF6015R000FKEA64
Datasheet:
CMF6015R000FKEA64.pdf
Description:
RES 15 OHM 1W 1% AXIAL