Vishay Dale CMF6015R000FKRE64
CMF6015R000FKRE64
Part No.:
CMF6015R000FKRE64
Datasheet:
CMF6015R000FKRE64.pdf
Description:
RES 15 OHM 1W 1% AXIAL