Vishay Dale CMF6018R000FKEA64
CMF6018R000FKEA64
Part No.:
CMF6018R000FKEA64
Datasheet:
CMF6018R000FKEA64.pdf
Description:
RES 18 OHM 1W 1% AXIAL