Vishay Dale CMF601K5000FKRE64
CMF601K5000FKRE64
Part No.:
CMF601K5000FKRE64
Datasheet:
CMF601K5000FKRE64.pdf
Description:
RES 1.5K OHM 1W 1% AXIAL