Vishay Dale CMF6020R000FKEA64
CMF6020R000FKEA64
Part No.:
CMF6020R000FKEA64
Datasheet:
CMF6020R000FKEA64.pdf
Description:
RES 20 OHM 1W 1% AXIAL