Vishay Dale CMF6020R000FKRE64
CMF6020R000FKRE64
Part No.:
CMF6020R000FKRE64
Datasheet:
CMF6020R000FKRE64.pdf
Description:
RES 20 OHM 1W 1% AXIAL