Vishay Dale CMF6020R000JKRE64
CMF6020R000JKRE64
Part No.:
CMF6020R000JKRE64
Datasheet:
CMF6020R000JKRE64.pdf
Description:
RES 20 OHM 1W 5% AXIAL