Vishay Dale CMF60220R00FKEA64
CMF60220R00FKEA64
Part No.:
CMF60220R00FKEA64
Datasheet:
CMF60220R00FKEA64.pdf
Description:
RES 220 OHM 1W 1% AXIAL